Prekių pristatymas

Prekių pristatymas

Prekės pristatomos Lietuvos teritorijoje ir visame pasaulyje (teirautis info@leo-led.lt). Pristatymo kaina priklauso nuo pasirinktos prekės, kiekio ir bendros sumos už prekes.

Galimi pristatymo būdai:

Paštomatai arba kurjeriai Jūsų paslaugoms minimaliomis pristatymo kainomis:

Į Omniva paštomatą – 2.99Eur.

Per Venipak siuntų tarnybą – “į rankas”, pagal nurodytą adresą – 3,99Eur (išskyrus pristatymas į Kuršių Neriją – negalimas).

 

www.Leo-Led.lt elektroninėje parduotuvėje skelbiamos tik tokios prekės, kurios yra sandėlyje, tačiau dėl įvairių priežasčių gali būti neatitikimų tarp internete pateikiamų duomenų ir sandėlyje likusių prekių kiekių, prekių pristatymo terminas nurodomas prie kiekvienos prekės kataloge. Klientui užsisakius ir apmokėjus už prekę, kurios sandėlyje tuo metu nėra, užsakymas gali būti panaikintas ir grąžinami sumokėti pinigai arba sutariama dėl galimybės prekę pristatyti, kai tik ji bus įmonės sandėlyje. Tokiu atveju www.Leo-Led.lt įsipareigoja suteikti Pirkėjui visą reikalingą informaciją apie prekių pristatymą.

Prekių pristatymo trukmė 1-15 darbo dienų.

Leo-led.lt niekada neklausia jokių asmeninių duomenų tokių kaip: kreditinių ar debetinių kortelių kodai, el. bankininkystės prisijungimų duomenys. Taip pat neorganizuoja jokių loterijų ir kitų laimėjimų jei tai nėra skelbiama e-parduotuvėje.

Pateikus prekių užsakymą  įprastai stengiamės prekes pristatyti per 72 valandas, jeigu nenurodyta kitaip ar tam nesutrukdo nenumatytos aplinkybės.

Pirkėjas, užsakydamas prekes, įsipareigoja nurodyti teisingą prekių pristatymo vietą.

Prekės su greitų siuntų tarnyba, pristatomos klientams Lietuvoje kiekvieną darbo dieną.

Visais atvejais www.Leo-Led.lt atleidžiama nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatomos arba pristatomos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.

 

Prekių priėmimas

Prekių pristatymo metu Pirkėjas privalo kartu su www.Leo-Led.lt įgaliotu atstovu patikrinti siuntos būklę. Pirkėjui pasirašius sąskaitoje-faktūroje (važtaraštyje) ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente, laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos būklės. Pastebėjęs, kad pristatytos siuntos pakuotė pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), Pirkėjas privalo tai pažymėti sąskaitoje-faktūroje (važtaraštyje) ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente bei, dalyvaujant Leo-Led.lt pristačiusiam asmeniui arba siuntų tarnybos atstovui, surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą. Pirkėjui neatlikus šių veiksmų, www.Leo-Led.lt yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, jeigu tokie pažeidimai buvo sąlygoti pakuotės pažeidimų, kurių Pirkėjas nepažymėjo aukščiau nustatyta tvarka.

Nesilaikius šių instrukcijų, www.Leo-Led.lt neatsako už pristatytų prekių trūkumą ar sugadinimą.

Papildoma informacija

Prekių kataloge esančios prekių nuotraukos gali ne visuomet tiksliai atvaizduoti norimą įsigyti prekę, todėl pirmiausiai reiktų remtis svetainėje pateikiamu prekės pavadinimu bei kita tekstine informacija. Jei abejojate dėl nuotraukos ir prekės/prekės savybių atitikimo, būtinai susisiekite su www.Leo-Led.lt el.paštu: info@leo-led.lt.