Privatumo politika

1. BENDROSIOS NUOSTATOS

1.1. Ši privatumo politika reglamentuoja tinklapio WWW.LEO-LED.LT (toliau – tinklapis) pagrindinius asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus, slapukų naudojimo tvarką.
1.2 WWW.LEO-LED.LT gerbia Jūsų privatumą, todėl užtikrina Jūsų asmeninės informacijos, pateiktos WWW.LEO-LED.LT tinklapyje, saugumą ir konfidencialumą pagal Privatumo politikoje išdėstytas sąlygas.
1.3 Jūsų asmens duomenų rinkimą, tvarkymą ir saugojimą nustato ši privatumo politika, Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas ir kiti teisės aktai.

2. ASMENS DUOMENŲ RINKIMAS, TVARKYMAS IR SAUGOJIMAS

2.1 Kokius duomenis renkame?
Jums įsigijus prekę iš Leo-Led.lt elektroninės parduotuvės, sudarome pirkimo-pardavimo sutartį, o jos įgyvendinimui reikalinga minimali informacija yra Jūsų vardas, pavardė, tel. nr. el. pašto adresas ir, pasirinkus pristatymą į namus, adresas. Jūsų kontaktai reikalingi tam, kad informuotume apie užsakymo eigą ir kitiems su užsakymu susijusiems klausimams. Ši asmeninė informacija yra reikalinga tik konkrečiai sutarčiai sudaryti ir įgyvendinti. Taip pat saugome mokėjimų istoriją siekiant įvykdyti sutartinius įsipareigojimus ir susirašinėjimų bei pokalbių su Jumis istoriją tam, kad atsakytumėme į klausimus, susijusius su Jūsų užsakymu.

2.2 Kiek laiko saugome Jūsų asmeninius duomenis?
Mes turime teisę saugoti Jūsų duomenis, kai tai yra būtina siekiant vykdyti mums taikomų teisės reikalavimus, taip pat apsaugoti Jūsų ir ar kitų asmenų svarbius interesus. Visais atvejais Jūsų asmens duomenis saugome ne ilgiau, nei būtina konkretiems tikslams pasiekti bei turint teisėtą pagrindą.

2.3 Rinkodaros pranešimai
Jums sutikus, el. paštu ar SMS žinutėmis Jums siųsime rinkodaros pranešimus, kad sužinotumėme mūsų naujienas ir galėtumėte susipažinti su mūsų produktais.
Jūs galite bet kuriuo metu atsisakyti rinkodaros pranešimų susisiekę su mumis info@leo-led.lt. Jums atšaukus prenumeratą, mes atnaujinsime Jūsų asmens duomenis ir rinkodaros pranešimai Jums nebus siunčiami.

2.4 Jūs turite šias su asmens duomenimis susijusias teises:
• teisę gauti informaciją apie asmens duomenų tvarkymą;
• teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, kuriuos mes saugome;
• teisę reikalauti ištaisyti su Jumis susijusius duomenis;
• teisę paprašyti, kad mes ištrintumėme Jūsų duomenis;
• teisę apriboti Jūsų asmens duomenų tvarkymą
• teisę nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų asmens duomenys;
• teisę į duomenų perkeliamumą;
• teisę pateikti skundą priežiūros institucijai;
• teisę atšaukti sutikimą tvarkyti asmens duomenis.

Jei norite įgyvendinti savo teises, arba iškilus klausimams dėl asmens duomenų tvarkymo ar teisių įgyvendinimo, susisiekite su mumis info@leo-led.lt.

3. SLAPUKŲ NAUDOJIMO TVARKA

3.1 Informuojame, jog, siekiant Jums pasiūlyti sklandų informacijos pateikimą bei visavertes paslaugas, WWW.LEO-LED.LT tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Slapukai yra įrašomi Jūsų kompiuteryje ar kitame Jūsų naudojamame įrenginyje ir yra naudojami tam, kad galėtume užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, atpažindami Jus kaip ankstesnį svetainės naudotoją; renkant svetainės lankomumo statistiką.
3.2 Atidarydami WWW.LEO-LED.LT tinklapį ir naršydami toliau, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų išsaugoti Jūsų kompiuteryje, telefone, planšetėje ar kitame naudojamame įrenginyje.
3.3. Savo duotą sutikimą galite bet kada atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus. Išsamesnės informacijos pateikiama adresu AllAboutCookies.org. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių nustatyti taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Tačiau tokiu atveju jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės interneto svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.

4. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

4.1 Tolimesnis naudojimasis WWW.LEO-LED.LT tinklapio paslaugomis reiškia šios privatumo politikos laikymąsi.
4.2 WWW.LEO-LED.LT turi teisę iš dalies ar visiškai pakeisti privatumo politiką ir apie tai paskelbti tinklapyje. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami vadovaujantis geranoriškumo principu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.